Oficiální webové stránky Odborového sdružení železničárů Ostrava

Dílenské výbory

       
  DV číslo         název     členové DV      předseda
1. neobsazeno 0  
2 Ostrava pravé a levé Pavelková Miroslava ing. Pavelková M. ing.
    Kriho Josef  
    Csernai Jan  
    Roman Varga  
    Walach Karel  
    Zsilinský Liboš  
       
3. Ostrava hl. + návěstní Václavík Jan Václavík Jan
    Babisz David  
    Hrbáč Miroslav  
    Huwer Rudolf  
    Ješíková Renáta  
    Kovařík Radim  
    Tulis Robert  
       
4. VPK+komerční obvod Strbačková Ivana Strbačková Ivana
    Somerlíková Olga  
    Uriková Božena  
       
       
5. osobní nádraží+ vlakový dop. Klosová Stanislava Klosová Stanislava
    Kuchyňková Radka  
    Machurová Miroslava  
    Repová Miluše  
    Stehlíková Jana  
       
6. vozmistři Heinz Rostislav Heinz Rostislav
    Burian Tomáš  
    Marek Martin  
    Prokop Tomáš  
       
7. senioři   Čiklová Helena
       
8. Havířov Turková Zuzana Turková Zuzana
    Bombová Ivana  
    Řeřuchová Jana  
       
       
9. Ostrava Kunčice Kudělka Petr Kudělka Petr
    Mendlíková Eva  
    Kročková Dana  
    Víchová Jana  
    Bartusek Radek  
    Dostálková Alice  
    Nawrathová Ludmila  
    Ruszová Andrea  
    Šimko Milan  
    Vícha Jaroslav  
    Gvyzdová Olga  
    Vojtková Milena  
    Wojkowská Anna  
       
10. Ostrava Svinov Seidl Petr Seidl Petr
    Kohut Čeněk  
    Marková Karin  
    Kaňok Vratislav  
       
11. Studénka Hanzalíková Martina Hanzalíková Martina
    Černochová Miroslava  
    Šablaturová Jana  
       
       
12. Suchdol nad Odrou Lomnančiková Blanka Lomnančiková Blanka 
    Dratvová Jana  
    Fojtíková Jana  
    Dratva Leoš  
    Salaj Zdenek  
       
13. CDP Přerov Polok Roman Polok Roman
    Dekleva Daniel  
       
       
14. SOKV Ostrava Hojgrová Pröllová Miroslava Hojgrová Pröllová M.
    Bárta Lumír  
       
       
15. Krnov Salaba Jan Salaba Jan
    Krajčíková Monika  
    Demko Roman  
    Syslo David  
       
16. Frýdek Místek Kita Zdeněk Kita Zdeněk
    Gajdacz Marek  
    Foldýnová Eva  
    Pekarová Bohdana  
    Svobodová Mirka  
       
17. Opava Velecké Zdeňka Velecká Zdeňka
    Kalousek Roman  
    Macháč Vladislav  
    Novotný Pavel  
    Prejdová Krista  
    Volná Iveta  
       
18. Frýdlant nad Ostravicí Jalůvková Vladimíra Jalůvková Vladimíra
    Heráková Blažena  
    Mažárová Světla  
    Nálepová Miroslava  
    Polášková Danuše  
       
19. Český Těšín Lisztwan Roman Lisztwan Roman
    Lisková Romana  
    Kročilová Marie  
    Podlesná Jarmila  
    Ptošková Pavlína  
    Pustowková Miroslava  
    Sikorová Ivana  
    Siwek Měčislav  
    Švancarová Růžena  
    Zákalužný Stanislav  
       
20. STPO Třinec Sikora Ivo Sikora Ivo
    Bazgier Jaroslav  
    Bošák Karel  
    Šotkovská Pavlína  
 
 
 
 
 
 
Pokud máte nějaký nápad, 
připomínku nebo požadavek, 
co by jste tady chtěli mít, využijte formuláře na našich stránkách. 
Oficiální webové stránky Odborového sdružení železničárů Ostrava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one